مشاوره رایگان

کلینک های بصیر

اینجا یک مرکز جامع خدمات پیشرفته چشم پزشکی است. در این مرکز از آخرین دست آوردهای علمی و فن آوری نوین روز استفاده می شود. جراحان مرکز را اساتید و نخبگان چشم پزشکی تشکیل می دهند. نزدیک به 30 سال تجربه در زمینه ارائه بهترین درمانهای چشمی کادر مرکز را به تیمی حرفه ای و قابل اعتماد تبدیل کرده است. بیماری که برای درمان چشم خود وارد مرکز می شود نیاز به هیچگونه مراجعه به خارج از مرکز برای انجام کارهای خود ندارد. مرکز تحت پوشش بیمه های پایه و تکمیلی و بانکها و برخی از نهادها وسازمانها قرار دارد. پذیرش بیمار خیلی سریع توسط سیستمهای یپشرفته نرم افزاری مرتبط با مراکز بیمه به صورت الکترونیک و آنلاین صورت می گیرد.

در درمانگاه های مجهز مرکز معاینات اولیه انجام می شود و بیماری تشخیص داده شده راهکارهای لازم به بیمار ارائه می شوند. در صورت نیاز به انجام خدمات پاراکلینیکی و تصویر برداری برای رسیدن به تشیخص دقیق این کار در بخش پارا کلینیک مرکز صورت می گیرد.
در صورت نیاز بیمار به درمان با لیزر های درمانی از جمله در خونریزی شبکیه این کار بلافاصله توسط پزشکان فوق متخصص انجام می گردد.
در صورتی که بیمار دچار عیب انکساری بوده و تصمیم به انجام عمل جراحی رفع عیوب انکساری (لیزیک – لازک) داشته باشد برنامه ریزی لازم صورت می گیرد. در مرکز بصیر علاوه بر دستگاه های پیشرفته رایج لیزر اکسایمر از پیشرفته ترین دستگاه لیزر فمتو سکند ( زیمر Z8) استفاده می شود.
چنانچه بیمار برای درمان نیاز به انجام عمل جراحی چشم داشته باشد اتاق عملهای چشم مرکز آماده انجام وظیفه هستند. در این اتاقها پیشرفته ترین عملهای جراحی چشم با بهره گیری از آخرین فن آوری های روز انجام می گردند.

در کلینیک زیبائی، چشم پزشکان فوق متخصص درخواستهای مراجعه کننده گان را به بهترین نحو به انجام می رسانند. به طور طبیعی انجام مواردی از قبیل ترمیم پلکها ( بلفاروپلاستی) در اتاق عمل انجام می شود اما مواردی از قبیل تزریق بوتاکس و ژل در درمانگاه مخصوص صورت میگیرد.
خدمات جنبی از قبیل کلینیک لنز تماسی برای تجویز کنتکت لنزها نرم و سخت و نیز لنزهای تماسی رنگی، عینک سازی، آزمایشگاه تشخیص طبی و درمانگاه مشاوره قلب و عروق از دیگر خدماتی هستند که به منظور ارائه خدمات کامل بدون نیاز به مراجعه به بیرون از مرکز در کلینیک ارائه می شوند
در بصیر تمام تلاش ما بر ارائه بهترین شیوه ها و عملکرد درمانی با کیفیت برتر و کسب رضایت حد اکثری بیماران و مراجعین متمرکز است. امید است تلاشهای بی وقفه ما مورد قبول هم وطنان گرامی قرار گیرد.

null

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر – تهران

انتهای بلوار کشاورز – خیابان جمالزاده شمالی – نرسیده به فاطمی – نبش کوچه شیبانی

تلفن: 61900 21+

نمابر:

ایمیل:[email protected]

null

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر – شیراز

بلوار پاسداران – خیابان مبعث – نبش کوچه 9

تلفن: 6-38337342 -071

null

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر – کرمان

خیابان استقلال – استقلال 10

تلفن: 32511400

background-svg
background-svg
background-svg

تماس با ما

تماس با ما

تهران، بلوار کشاورز، خیابان جمالزاده شمالی، نرسیده به فاطمی، شماره ۵۲۸، طبقه دوم، واحد ۴

00989020205253 - - 02166921390

از انتخاب شما بسیار متشکریم ،‌خواهشا یکی از راه های زیر جهت دریافت مشاوره رایگان انتخاب نمایید

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پیشیپانی روشا ۲۴ ساعت هر روز همراه شما هست میتوانید سوال شما از ما بپرسید
سلام ! چطور میتونم کمکتون کنم؟