مشاوره رایگان
سانترال لب

سانترال یا لیفت لب بالا

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

بالابردن لب فوقانی، به عنوان کوتاه کردن فاصله لب بالا تا بینی شناخته شده است و بیمارانی را که از طول منطقه فوقانی لب تا بینی خود ناراضی هستند را هدف قرار داده است. این روش همچنین به عنوان بالا کشیدن لب بالایی زیربینی، و یا سانترال لب بالایی اشاره شده است.
در طول عمل جراحی پلاستیک صورت، طول ایده آل این ناحیه ۱۲-۱۵ میلی متر است. با این حال، این محدوده ممکن است بر اساس ویژگی های صورت افراد مختلف متفاوت باشد. در حقیقت، فاصله لب بالا در جهت عمودی تا پایه بینی تقریبا بلندتر از طول لب پایین به نظر می رسد. این ویژگی به تنهایی کافی است تا روش کوتاه کردن فاصله لب فوقانی تا بینی را برای ایجاد هماهنگی و تعادل بیشتر بسنجیم.

اقدامات قبل از عمل

بهتر است دوهفته قبا از جراحی لیفت بالا،مصرف اسپیرین را کنار بگذارید و اگر سابقه بیماری خاصی مثل دیابت دارید،حتما سوابق پزشکی را با پزشکتان در میان بگذارید.

فرایند عمل

پزشک متخصص با بررسی دقیق اجزا مختلف صورت و درنظر گرفتن اصول زیبایی شناسی، اقدام به ایجاد برش‌هایی در بالای لب می‌کند. عمل سانترال لب با برداشتن بخش کوچکی از پوست انجام می‌شود. ناحیه بالایی لب به انتهای پوست باقیمانده بخیه زده می‌شود و جراحی تمام می‌شود. جراحی لیفت لب بالا در کلینیک‌های زیبایی مجهز و بیمارستان به‌صورت سرپایی انجام می‌شود.

مراقبت های بعد از عمل

تا زمان بهبود محل بخیه‌ها، حتما از خم شدن و فشار به صورت جلوگیری کنید و به هیچ عنوان تا یک ماه بر روی صورت نخوابید و از فشار بر هر طرف صورت بپرهیزید.

برای چه کسانی این عمل تجویز می شود؟

افراد سیگاری و یا افرادی که به‌دلیل افزایش سن دچار چین و چروک‌های پوستی در اطراف لب‌ها شده‌اند ، بهترین کاندید عمل سانترال لب محسوب می‌شوند. افرادی که به‌دلیل فاصله زیاد بین بینی و لب، ظاهر نامناسبی در چهره دارند نیز، با استفاده از این جراحی می‌توانند زیبایی و جذابیت چهره‌شان را بازگردانی کنند. خانم‌ها و آقایانی که هنگام خندیدن، دندان‌های‌شان مشخص نمی‌شود و لبخند زیبایی ندارند نیز، از بهترین کاندیداهای انجام جراحی لیفت لب بالا هستند.

مدت زمان بستری

این عمل به صورت یک روزه و سرپایی انجام می شود و دوران نقاهت این جراحی زیبایی حدودا ۵ تا ۷ روز است اما گاها تورم و کبودی بیش از ۲ هفته طول می‌کشد.

background-svg

جزئیات هزنیه ها

تعداد همراهان

1

از انتخاب شما بسیار متشکریم ،‌خواهشا یکی از راه های زیر جهت دریافت مشاوره رایگان انتخاب نمایید

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پیشیپانی روشا ۲۴ ساعت هر روز همراه شما هست میتوانید سوال شما از ما بپرسید
سلام ! چطور میتونم کمکتون کنم؟